• Asy internetu

• W ramach uczestnictwa w projekcie OSEhero nasza szkoła podejmuje działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa w sieci. Jednym z nich jest aktywny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu.

Z tej okazji uczniowie wzięli udział w programie edukacyjnym Asy Internetu, w ramach którego poznali Interlandię – pełną przygód grę on-line, która przedstawia podstawowe zasady bezpiecznego udziału w społeczności internetowej. Rozsądek, Uważność, Siła (Asertywność), Życzliwość i Odwaga – to przewodnie myśli programu, który uczy jak być dobrym obywatelem w Internecie.

Każdy uczestnik programu otrzymał pamiątkowy dyplom nadający tytuł Asa Internetu.

• "A letter to Santa"

• W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Rolniczych w Zarzeczu, odbyło się rozdanie nagród z konkursu języka angielskiego "A letter to Santa". Miło nam poinformować, że nasze uczennice z klasy 8 - Wiktoria Kukla i Marlena Lasek zdobyły wyróżnienia. Gratulujemy!