• DOGadaj się i pomóż bym MIAU pełny brzuszek

• 4 października Światowy Dzień Zwierząt

Miło nam poinformować, że owocnie kończymy zbiórkę karmy i artykułów zoologicznych. Zebrane produkty dotarły do Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt Arka w Przemyślu. A naszym „braciom mniejszym” – w dniu Ich święta – życzymy troskliwych właścicieli, pełnych brzuszków i mnóstwo ciepła 😊

• Plik i Folder

• 5 października uczniowie klas 3 i 4 wzięli udział w wydarzeniu  pt. Dzieci Sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów. W pierwszej części wspólnie obejrzeli spektakl w formie on-line, a następnie czwartoklasiści spotkali się wirtualnie z jego głównymi bohaterami – live z Plikiem i Folderem. Za pośrednictwem czatu You Tube odbyła się praca zespołowa, która zaowocowała mapą myśli. Misją wydarzenia była pomoc młodym ludziom w bezpiecznym odkrywaniu Internetu. Dzieci dowiedziały się o zagrożeniach oraz poznały instrukcję krok po kroku jak radzić sobie z niebezpiecznymi sytuacjami w sieci.