• PODIUM DLA ZOSI !

• 30 października 2021 r. w Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek

w Rzeszowie odbyła się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej "Laudate Deum" w hołdzie św. Janowi Pawłowi II. Tradycyjnie już honorowym patronatem objęli go: Ks. Biskup Jan Wątroba i Podkarpacki Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch. Zgodnie z Regulaminem Konkursu (dostosowanym do obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce) każdy wykonawca miał przygotować jedną piosenkę w języku polskim lub obcym oraz komentarz, który uzasadniał jej związek z nauczaniem świętego Jana Pawła II.

W sumie w występach wzięło udział 205 uczniów .W tym gronie znalazła się ZOSIA FLAK z klasy VII i z dumą informujemy, że nasza uczennica  zajęła II miejsce w kategorii: piosenka obcojęzyczna – solista ( j. niemiecki ). GRATULUJEMY !!!